KONST / Litografier / Färglitografi 14598071
nr 1459 8071
Lennart Aschenbrenner
(f. 1943), Sverige
Signerad, numrerad 39/150, daterad 2001. Färglitografi, bildmått: 31x22cm, yttermått inklusive ram: 48x38cm
Lennart Aschenbrenner, svensk målare, grafiker och skulptör född 1943.
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 4 april 2022
kl 20:42:45
4/4 17:17:49
100 kr
4/4 20:32:26
Lennart Aschenbrenner
Läs mer om Lennart Aschenbrenner